main

co umíme a nabízíme
  • Společnost Spirit Design s.r.o. byla založena v roce 2003. Zúročila se zde navíc předcházející několikaletá zkušenost s východoasijskými trhy, které dodnes tvoří páteřní dodavatelskou síť firmy pro jednotlivé kolekce na zdejší trh, ale i zakázkovou výrobu pro významné tuzemské i zahraniční odběratele. Odbyt produktů Spirit Design a Hamigo se děje jak v České a Slovenské republice, tak
    i Polsku, Maďarsku, Německu, ale i třeba v Turecku a dalších lokalitách mimo EU.

  • Co umíme a nabízíme: Naší hlavní náplní je vývoj, výroba, distribuce a prodej batohů, tašek a dalších kožedělných výrobků, dále reklamních předmětů z textilních, plastových i jiných materiálů. Mezi výrobky kožené galanterie patří diplomatky, diplomatické kufříky, cestovní zavazadla, kožené a textilní peněženky a tašky na notebook. Naše výrobky jsou určeny pro školu, sport, turistiku, cestování a volný čas. Jsou vhodné ke každodennímu používání a jejich údržba je jednoduchá. Pro všechny naše výrobky je charakteristická vysoká kvalita, funkčnost a velmi příznivé ceny.

  • Licenční spolupráce: Od roku 2009 spolupracujeme na licenční bázi s firmou Hamigo s.r.o., kdy jsme výrobky stejnojmenné značky zařadili do našeho portfolia. Od jara 2010 nabízíme novou kolekci dámských a dívčích tašek značky Hamigo.

  • Financování: Rozvoj firmy je spjat s naším bankovním partnerem Oberbank AG Česká republika.

  • Charita: Koupí tašky z kolekce Hamigo (v obchodní síti nebo na www.e-batohy.net) přispějete částkou 5 Kč na podporu záchranné stanice Veveruška, která se stará o nalezená nebo opuštěná mláďátka veverek či o zraněné veverky.

  • Podpora: podporujeme www.DesignDock.cz - veřejný inzertní portál pro obchodování s designovým zbožím a rukodělnými výrobky. Registrace a vložení inzerátů zdarma.
Greeny-dreamy template by Defiant Design. Design downloaded from free website templates com.